KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816065
nr 1581 6065
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Skogsmotiv. Signerad. Olja på duk. Bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 72x82 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:03:32
23/11 10:20:09
23/11 10:20:43
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg